Uzun yıllardır severek, büyük bir özveriyle yapmakta olduğumuz işimizi farklı bir boyuta taşıyarak adını aşk koyduk, tutku ve zarafet arayışında olan özel insanlara aşkın kapılarını aralamak istedik.

Doğadan gelen çiçek ve bitki özütlerinden oluşan dünyanın en hoş esanslarını uzun uğraşlar ve testler sonucu özel formüllerle harmanladık, yüksek standartlarda ki modern teknolojiyle donatılmış üretim tesisimizde hassas üretim prosesleri ve uluslararası standartlardaki hijyen esaslarına uygun olarak nihayi ürün haline getirdik, tutku ve zarafet düşkünlerinin beğenisine sunduk.

Kolonya ile başladığımız aşk yolculuğumuzu alkolsüz parfüm, esans, oda parfümü ve sabun çeşitleriye çok yakında taçlandırmayı hedefliyoruz.

Türkiye ve dünya geneli toplu ve perakende satışlarımız dışında markanıza özel olarak yapmış olduğumuz üretimlerle kurumsal satış hizmeti vermekteyiz.

Franchise noktalarıyla Bab-ı Aşk’ı tüm Türkiye’ye taşımayı hedefliyoruz.

Parfüm, latince, kokulu duman anlamına gelen “perfumum” kelimesinden geliyor.

Tarihi ise oldukça eski:

20. yüzyılda parfümler muhteşem şişeleriyle birer sanat eseri halini aldı. Parfümler vücut kokularını bastırmak için değil, kişiliklerin altını çizmek için kullanılmaya başlandı ve çağdaş yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline geldi.