Jill Perry kozmetik üretimden doluma üretimin her aşamasında sürekli olarak gelişmeyi amaçlayan bir firmadır. Yüksek kalite ürünler üretmeyi amaç edinmiş kadrosu ve sizi memnun edecek fiyat anlayışını ilke edinmiş bir firma olarak her zaman yanınızda bulunuyoruz. Bununla birlikte üretimleri Türkiye’de gerçekleştirilen zengin ürün yelpazemiz ve güçlü ekonomik yapımız sayesinde dünyanın dört bir yanına ihracat yapmaktayız.

Jill Perry kozmetiğin kalifiye elemanları sizin talepleriniz doğrultusunda her konuda sizi bilgilendirmek için hazır bulunmaktadırlar. Müşterilerimizin çoğu Jill Perry Kozmetiği kendi üretim tesisleri gibi düşünmektedirler. Laboratuvarımızın en önemli unsurlarından biriside kalite kontrol birimimizdir.

Üretimimizin her aşamasında paketleme ve üretimde yaptığımız testlerle kalitemizi üst seviyede tutmak en önemli gayemizdir . Mükemmeliyetçi anlayışımızı her aşamada kanıtlamak için ürünlerimizi her aşamada teste tabi tutmak bizim için olmazsa olmazdır. Sizlere daha hızlı hizmeti ve en iyi servisi sunmayı gaye edinen Jill Perry Kozmetik, en kaliteli ham maddeleri kullanır.

Satın alma birimiz her zaman ham madde tedarikçileri konusunda çok titiz davranırlar bu da müşterilerimiz ile sadece tek bir sefer değil hayat boyu uzun iş ilişkileri kurmamızda bize büyük avantaj sağlar.

Parfüm, latince, kokulu duman anlamına gelen “perfumum” kelimesinden geliyor.

Tarihi ise oldukça eski:

20. yüzyılda parfümler muhteşem şişeleriyle birer sanat eseri halini aldı. Parfümler vücut kokularını bastırmak için değil, kişiliklerin altını çizmek için kullanılmaya başlandı ve çağdaş yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline geldi.